Položit dotaz

Položit dotaz do poradny

Pokud jste na našich stránkách nenašli vše, co byste v souvislosti s HemaGel chtěli vědět, využijte naši poradnu. Na vaše dotazy jsou připraveni odpovídat odborníci, kteří HemaGel a jeho účinky dobře znají.

MUDr. Ervín Rusek

Doktor Rusek je zkušený chirurg specializující se na proktologické problémy. Ve své chirurgické ambulanci v Červené Vodě aplikuje HemaGel a má s ním výborné zkušenosti, což potvrzuje i svou přednáškovou činností. Doktora Ruska se ptejte na problémy s ranami po úrazech, pooperačními ranami, popáleninami, hemoroidy, análními fisurami apod.

Hana Hušková, DiP

V současné době působí jako viceprezidentka České podiatrické společnosti, jejímž cílem je podpora a rozvoj komplexní péče o nohu. Pracuje 27 let v oboru pedikúry, z toho posledních 17 let se zabývá medicinální, tedy suchou pedikúrou. Své dlouholeté zkušenosti využívá k rozsáhle publikační, školicí a přednáškové činnosti. Je také zakladatelkou Asociace pedikérů a zároveň její první prezidentkou (1998–2001). Hany Huškové se ptejte na rány na nohách (diabetická noha, zarůstající nehty, záděry, praskliny atd.).

Pro své dotazy k uvedeným, ale i jiným tématům souvisejícím s HemaGel využijte tento formulář. Těšíme se na vaše dotazy.


Odesláním formuláře souhlasíte s ze zákonem o zpracování osobních údajů.


Nalezeno 267 záznamů z celkového počtu 267, zobrazeny 1. - 5.


Jerald: A company car generic levitra cost "Mum getting sworn act, threatened, hit, medication being poured down the sink, not being given to Mum, it was quite upsetting and quite horrendous to see what she was going through," he said.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Donovan: Hold the line, please buy levitra overnight “The last three months of my life have not been easy,” she wrote. “Getting through this injury has been the toughest experience in my life … thank God I was able to recover and get my arm back.”

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Kurtis: I'd like to apply for this job cheap kamagra The scheme to reveal the President's brief fling stays the same, however, the main player in the story changes as the affair was pinned on a 26-year-old Communications aide named Janine Locke, instead of Olivia.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Andrea Horová: Dobrý den, na předloktí jsem si způsobila opařeninu párou (cca průměr 3cm), došlo ke "seškvaření " kůže a je tedy bez puchýře. Mohu na ránu nanést hemagel a přes nalepit hydrofilm? Pokud ano, kdy je vhodné ošetření opakovat? Pokud ne, jak ošetřit vhodněji? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

David H: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Včera večer jsem se popral s jedním chlapem a ten mě skrabnul do ruky kousek od dlaně a zápěstí, kde jsou tepny a žíly ( spodní strana ) a do prstu, kde je zaprstni kost ( vrchní strana prstu). Skrabance mi vystouply a na nich jsem na některých místech objevil malé rány od nehtu se sedrenou kůží. Z jedné( kousek od zápěstí) mi trochu vytekla krev. Poraněná místa jsem omyl, ususil a po chvíli nanesl hemagel a na to náplast. Chtěl bych se zeptat, jestli se rány zahoji a jestli na těch místech nebudou nějaké výrazné fleky nebo něco takového (popř. co by se s tím dalo dělat, kdyby to tam zůstalo)

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď