Položit dotaz

Položit dotaz do poradny

Pokud jste na našich stránkách nenašli vše, co byste v souvislosti s HemaGel chtěli vědět, využijte naši poradnu. Na vaše dotazy jsou připraveni odpovídat odborníci, kteří HemaGel a jeho účinky dobře znají.

MUDr. Ervín Rusek

Doktor Rusek je zkušený chirurg specializující se na proktologické problémy. Ve své chirurgické ambulanci v Červené Vodě aplikuje HemaGel a má s ním výborné zkušenosti, což potvrzuje i svou přednáškovou činností. Doktora Ruska se ptejte na problémy s ranami po úrazech, pooperačními ranami, popáleninami, hemoroidy, análními fisurami apod.

Hana Hušková, DiP

V současné době působí jako viceprezidentka České podiatrické společnosti, jejímž cílem je podpora a rozvoj komplexní péče o nohu. Pracuje 27 let v oboru pedikúry, z toho posledních 17 let se zabývá medicinální, tedy suchou pedikúrou. Své dlouholeté zkušenosti využívá k rozsáhle publikační, školicí a přednáškové činnosti. Je také zakladatelkou Asociace pedikérů a zároveň její první prezidentkou (1998–2001). Hany Huškové se ptejte na rány na nohách (diabetická noha, zarůstající nehty, záděry, praskliny atd.).

Pro své dotazy k uvedeným, ale i jiným tématům souvisejícím s HemaGel využijte tento formulář. Těšíme se na vaše dotazy.


Odesláním formuláře souhlasíte s ze zákonem o zpracování osobních údajů.


Nalezeno 272 záznamů z celkového počtu 272, zobrazeny 1. - 5.


veronika: Dobry den uni gel sa ako piuziva na bercove vredy? Mama ma velke rany no nie su otvorene ale uz sme skusali vsetky krytia nic nepomaha rana dost tecie a je povlecena a bolestiva. Mozem dat na ranu unigel a potom niecim prekryt alebo staci len obvaz? Dakujem

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

veronika: Dobry den uni gel sa ako piuziva na bercove vredy? Mama ma velke rany no nie su otvorene ale uz sme skusali vsetky krytia nic nepomaha rana dost tecie a je povlecena a bolestiva. Mozem dat na ranu unigel a potom niecim prekryt alebo staci len obvaz? Dakujem

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Napoleon: Where are you calling from? golden root complex warning European Union foreign policy chief Catherine Ashton said Kerry and Zarif shook hands and were cordial. She called the meeting "substantial" and announced that the parties had agreed to "go forward with an ambitious timeframe." The next step will be a meeting of senior negotiators in Geneva on Oct 15 and 16, she said. ghr1000 fiyat\u0131 "We will not accept it being traded in a marketplace in anyform or being used for a commercial purpose," Chandra Kaushik,president of the Hindu nationalist group Akhil Bharat HinduMahasabha, told the India Real Time blog.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Sara: Will I be paid weekly or monthly? benzocaine drug class Though Kim Kardashian's never-ending desire to play the field was said to be the reason for her brief relationship with Gabriel Aubry fizzling out, it turns out that someone else was to blame: Halle Berry. 'Halle was very upset,' a Berry source told People magazine. 'She was upset at the idea of someone like that being in her daughter's life.' The source added that Berry was 'aggravated' by Kardashian's reality star status. 'She just didn't want Nahla exposed to the cameras that are undoubtedly around a reality star,' the insider said. spray stud 100 x12g * Weekly jobless claims are scheduled for release at 8:30a.m. EDT (1230 GMT) and are seen rising by 8,000 to 313,000 inthe latest week. The Institute for Supply Management's Septemberread on the services sector will be released at 10:00 a.m. andis seen dipping to 57.4 from 58.6 in the previous month.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Lucie Maková: Dobrý den, dnes jsem 11. den po abdominoplastice. Bohužel mám uprostřed jizvy strupy. Chtěla bych se zeptat, zda i přes to je vhodné používat Hemagel, jestli alepoň na části jizvy, kde strupy nejsou. Předem děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne, Lucie Maková.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď