Položit dotaz

Položit dotaz do poradny

Pokud jste na našich stránkách nenašli vše, co byste v souvislosti s HemaGel chtěli vědět, využijte naši poradnu. Na vaše dotazy jsou připraveni odpovídat odborníci, kteří HemaGel a jeho účinky dobře znají.

MUDr. Ervín Rusek

Doktor Rusek je zkušený chirurg specializující se na proktologické problémy. Ve své chirurgické ambulanci v Červené Vodě aplikuje HemaGel a má s ním výborné zkušenosti, což potvrzuje i svou přednáškovou činností. Doktora Ruska se ptejte na problémy s ranami po úrazech, pooperačními ranami, popáleninami, hemoroidy, análními fisurami apod.

Hana Hušková, DiP

V současné době působí jako viceprezidentka České podiatrické společnosti, jejímž cílem je podpora a rozvoj komplexní péče o nohu. Pracuje 27 let v oboru pedikúry, z toho posledních 17 let se zabývá medicinální, tedy suchou pedikúrou. Své dlouholeté zkušenosti využívá k rozsáhle publikační, školicí a přednáškové činnosti. Je také zakladatelkou Asociace pedikérů a zároveň její první prezidentkou (1998–2001). Hany Huškové se ptejte na rány na nohách (diabetická noha, zarůstající nehty, záděry, praskliny atd.).

Pro své dotazy k uvedeným, ale i jiným tématům souvisejícím s HemaGel využijte tento formulář. Těšíme se na vaše dotazy.

Prosím, spočítejte a zapište číselně: sedm plus šest

Odesláním formuláře souhlasíte s ze zákonem o zpracování osobních údajů.


Nalezeno 264 záznamů z celkového počtu 264, zobrazeny 1. - 5.


Michal L.: Dobry den p.MUDr. Rusek. Na vstupe do konecnika mi Dr. nasiel kozny absces. Udajne je nutna operacia. Je mozne predist operacii (alebo aspon vyskusat) aplikovanim napr. gelu "unigel apotex"(hemagel) ? pripadne nieco podobne. Nema tento gel negat.vpliv na sliznicu konecnika Dakujem za skoru odpoved.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

EXEJka: Dobrý den už měsíc mám prasklou fissuru jelikož sem tahala těžké a též po operaci křeč.žil a od mládí jen na levé straně bolesti.Tuhle sem si dala kapky Jírovec a myslela sem že mě to strhne a opět strašné bolesti.Na dubovou kůru sem citlivá svědí strašně.Jím jen zeleninu až je mě z toho špatně a na Wc chodím dobře.Už sem slyšela o žluté masti,strachova mast.Ale kašlu na samé pokusy a pouze vodu a lékařskou vazelínu.pžed lety byli Avirilové čípky jediné a ty pomáhali.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Jitka Krybusová: Dobrý den,mám nad horním rtem zašitou 1cm dlouhou ránu ,mám si prosím mazat ránu již ted Hemagelem nebo až po vytažení stehů? Děkuji za odpověd Krybusová

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Petr: Dobrý den, mám dotaz ohledně délky používání hemagelu. Před necelým týdnem jsem si odřel při pádu z kola záda. Hned od prvního dne užívám hemagel a vyvořila nová růžová kůže. Mám si záda stále mazat a počkat až kůže bude mít pigment podobný jako v okolo odřeniny, nebo to již stačí? A přibližně jak dlouho? Děkuji za odpověď.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Marcela Vávrová: Dobrý den našla jsem ve vašich dotazech že hemagel muže předepsat jakýkoliv lékař a že jej pojištovna hradí ze tří čtvrtin,ale v lékárně mi jej vydaly za plnou cenu s tím že pojištovna to nehrádí ,tak jak to tedy je????děkuji za odpověd

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď