Položit dotaz

Položit dotaz do poradny

Pokud jste na našich stránkách nenašli vše, co byste v souvislosti s HemaGel chtěli vědět, využijte naši poradnu. Na vaše dotazy jsou připraveni odpovídat odborníci, kteří HemaGel a jeho účinky dobře znají.

MUDr. Ervín Rusek

Doktor Rusek je zkušený chirurg specializující se na proktologické problémy. Ve své chirurgické ambulanci v Červené Vodě aplikuje HemaGel a má s ním výborné zkušenosti, což potvrzuje i svou přednáškovou činností. Doktora Ruska se ptejte na problémy s ranami po úrazech, pooperačními ranami, popáleninami, hemoroidy, análními fisurami apod.

Hana Hušková, DiP

V současné době působí jako viceprezidentka České podiatrické společnosti, jejímž cílem je podpora a rozvoj komplexní péče o nohu. Pracuje 27 let v oboru pedikúry, z toho posledních 17 let se zabývá medicinální, tedy suchou pedikúrou. Své dlouholeté zkušenosti využívá k rozsáhle publikační, školicí a přednáškové činnosti. Je také zakladatelkou Asociace pedikérů a zároveň její první prezidentkou (1998–2001). Hany Huškové se ptejte na rány na nohách (diabetická noha, zarůstající nehty, záděry, praskliny atd.).

Pro své dotazy k uvedeným, ale i jiným tématům souvisejícím s HemaGel využijte tento formulář. Těšíme se na vaše dotazy.


Odesláním formuláře souhlasíte s ze zákonem o zpracování osobních údajů.


Nalezeno 264 záznamů z celkového počtu 264, zobrazeny 1. - 5.


Andrea Horová: Dobrý den, na předloktí jsem si způsobila opařeninu párou (cca průměr 3cm), došlo ke "seškvaření " kůže a je tedy bez puchýře. Mohu na ránu nanést hemagel a přes nalepit hydrofilm? Pokud ano, kdy je vhodné ošetření opakovat? Pokud ne, jak ošetřit vhodněji? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

David H: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Včera večer jsem se popral s jedním chlapem a ten mě skrabnul do ruky kousek od dlaně a zápěstí, kde jsou tepny a žíly ( spodní strana ) a do prstu, kde je zaprstni kost ( vrchní strana prstu). Skrabance mi vystouply a na nich jsem na některých místech objevil malé rány od nehtu se sedrenou kůží. Z jedné( kousek od zápěstí) mi trochu vytekla krev. Poraněná místa jsem omyl, ususil a po chvíli nanesl hemagel a na to náplast. Chtěl bych se zeptat, jestli se rány zahoji a jestli na těch místech nebudou nějaké výrazné fleky nebo něco takového (popř. co by se s tím dalo dělat, kdyby to tam zůstalo)

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Marie Otépková: Dobrý den, dcery mají neštovice a některé jsou velké, i na obličeji. Jsme ve fázi stroupků a chci se zeptat, zda je vhodné již aplikovat hemagel nebo až odpadne strup. Děkuji za odpověď

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Michal L.: Dobry den p.MUDr. Rusek. Na vstupe do konecnika mi Dr. nasiel kozny absces. Udajne je nutna operacia. Je mozne predist operacii (alebo aspon vyskusat) aplikovanim napr. gelu "unigel apotex"(hemagel) ? pripadne nieco podobne. Nema tento gel negat.vpliv na sliznicu konecnika Dakujem za skoru odpoved.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

EXEJka: Dobrý den už měsíc mám prasklou fissuru jelikož sem tahala těžké a též po operaci křeč.žil a od mládí jen na levé straně bolesti.Tuhle sem si dala kapky Jírovec a myslela sem že mě to strhne a opět strašné bolesti.Na dubovou kůru sem citlivá svědí strašně.Jím jen zeleninu až je mě z toho špatně a na Wc chodím dobře.Už sem slyšela o žluté masti,strachova mast.Ale kašlu na samé pokusy a pouze vodu a lékařskou vazelínu.pžed lety byli Avirilové čípky jediné a ty pomáhali.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď