Položit dotaz

Položit dotaz do poradny

Pokud jste na našich stránkách nenašli vše, co byste v souvislosti s HemaGel chtěli vědět, využijte naši poradnu. Na vaše dotazy jsou připraveni odpovídat odborníci, kteří HemaGel a jeho účinky dobře znají.

MUDr. Ervín Rusek

Doktor Rusek je zkušený chirurg specializující se na proktologické problémy. Ve své chirurgické ambulanci v Červené Vodě aplikuje HemaGel a má s ním výborné zkušenosti, což potvrzuje i svou přednáškovou činností. Doktora Ruska se ptejte na problémy s ranami po úrazech, pooperačními ranami, popáleninami, hemoroidy, análními fisurami apod.

Hana Hušková, DiP

V současné době působí jako viceprezidentka České podiatrické společnosti, jejímž cílem je podpora a rozvoj komplexní péče o nohu. Pracuje 27 let v oboru pedikúry, z toho posledních 17 let se zabývá medicinální, tedy suchou pedikúrou. Své dlouholeté zkušenosti využívá k rozsáhle publikační, školicí a přednáškové činnosti. Je také zakladatelkou Asociace pedikérů a zároveň její první prezidentkou (1998–2001). Hany Huškové se ptejte na rány na nohách (diabetická noha, zarůstající nehty, záděry, praskliny atd.).

Pro své dotazy k uvedeným, ale i jiným tématům souvisejícím s HemaGel využijte tento formulář. Těšíme se na vaše dotazy.


Odesláním formuláře souhlasíte s ze zákonem o zpracování osobních údajů.


Nalezeno 269 záznamů z celkového počtu 269, zobrazeny 1. - 5.


Lucie Maková: Dobrý den, dnes jsem 11. den po abdominoplastice. Bohužel mám uprostřed jizvy strupy. Chtěla bych se zeptat, zda i přes to je vhodné používat Hemagel, jestli alepoň na části jizvy, kde strupy nejsou. Předem děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne, Lucie Maková.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Ester: Dobrý den, ako mam použit unigel na poranenu bradavku pri kojeni? Na ranu na bradavke mi poradili unigel, ale potrebujem z prsnika dalej kojit - mam gel pred kojenim z rany vymyt? Ak by mesacny kojenec zjedol nepatrne mnozstvo (z rany, tazko tomu úplne zabranit), bolo by to prenho nebezpecne? Ma vobec liecba unigelom zmysel, ak musim ranu stale od prípravku cistit a casto ju dalej jatrim kojenim?

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Jerald: A company car generic levitra cost "Mum getting sworn act, threatened, hit, medication being poured down the sink, not being given to Mum, it was quite upsetting and quite horrendous to see what she was going through," he said.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Donovan: Hold the line, please buy levitra overnight “The last three months of my life have not been easy,” she wrote. “Getting through this injury has been the toughest experience in my life … thank God I was able to recover and get my arm back.”

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Kurtis: I'd like to apply for this job cheap kamagra The scheme to reveal the President's brief fling stays the same, however, the main player in the story changes as the affair was pinned on a 26-year-old Communications aide named Janine Locke, instead of Olivia.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď