Položit dotaz

Položit dotaz do poradny

Pokud jste na našich stránkách nenašli vše, co byste v souvislosti s HemaGel chtěli vědět, využijte naši poradnu. Na vaše dotazy jsou připraveni odpovídat odborníci, kteří HemaGel a jeho účinky dobře znají.

MUDr. Ervín Rusek

Doktor Rusek je zkušený chirurg specializující se na proktologické problémy. Ve své chirurgické ambulanci v Červené Vodě aplikuje HemaGel a má s ním výborné zkušenosti, což potvrzuje i svou přednáškovou činností. Doktora Ruska se ptejte na problémy s ranami po úrazech, pooperačními ranami, popáleninami, hemoroidy, análními fisurami apod.

Hana Hušková, DiP

V současné době působí jako viceprezidentka České podiatrické společnosti, jejímž cílem je podpora a rozvoj komplexní péče o nohu. Pracuje 27 let v oboru pedikúry, z toho posledních 17 let se zabývá medicinální, tedy suchou pedikúrou. Své dlouholeté zkušenosti využívá k rozsáhle publikační, školicí a přednáškové činnosti. Je také zakladatelkou Asociace pedikérů a zároveň její první prezidentkou (1998–2001). Hany Huškové se ptejte na rány na nohách (diabetická noha, zarůstající nehty, záděry, praskliny atd.).

Pro své dotazy k uvedeným, ale i jiným tématům souvisejícím s HemaGel využijte tento formulář. Těšíme se na vaše dotazy.

Prosím, spočítejte a zapište číselně: sedm plus osm

Odesláním formuláře souhlasíte s ze zákonem o zpracování osobních údajů.


Nalezeno 253 záznamů z celkového počtu 253, zobrazeny 1. - 5.


Marie Hrabalová: Mám 6 týdnů po operaci štítné žlázy, promazávala jsem contratubexem, ale dost mě svědí a jizva je červená a vystouplá. Co bych měla použít?Děkuji za odpověď. Marie Hrabalová

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Petra Pekařová: Dobrý den,mám velké problémy s akné a hlavně s tím, že na to nevydržím nesahat.Mohu použít hemagel na rozškrábané akné, i když je to pořád taková bolavá boulička ? Je třeba tvář přelepit? Za jak dlouho by se měly projevit účinky hemagelu? Děkuji za odpověď.

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Vlasta Sysková: Dobrý den pane doktore, chci se zeptat,kdy lze použít hemagel po operaci břicha-ledviny. Lze ho aplikovat hned při prvním převaze nebo později?Díky za odpověď.S pozdravem- Sysková

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

silva.stabrynova: Dobrý den , mohu použít hemagel na odloupnutou neštovičku , kdy je vidět , že tam bude jizvička a místečko je vlastně ještě červené.Nebo je lepší počkat do zaschnutí již odloupnuté místečka. Dají se tím aspoň zmírnit projevy atrofické jizvičky?

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď

Iva P: Dobrý den, je mozne použíz Hemagel na hojení jizev po vyloupnutí neštovic u dětí?Dcery mají na tělech až 1cm velké jizvičky.Děkuji

Odpověď: Dotaz čeká na odpověď