Produkty HemaGel

HemaGel První Pomoc

HemaGel První Pomoc

HemaGel První pomoc je určen pro podporu hojení běžných drobných poranění. Máte drobnou řeznou ranku, vaše dítě si při pádu odřelo koleno nebo se vám po pěší túře v nepohodlné obuvi objevil puchýř? Pak je HemaGel První pomoc určen právě pro vás.

Obsah balení

V každém balení HemaGel První pomoc najdete tubu s 5 gramy gelu a 3 kusy krycí Dermafolie.

Proč zvolit HemaGel První pomoc

Díky unikátním vlastnostem gelu se rána bude hojit bezbolestně, rychleji a bez rizika zanesení infekce. Gel pomáhá odvádět z rány vznikající kyslíkové radikály, které jsou velmi nestabilní a narušují zdravé dělící se buňky, čímž hojení zpomalují. Díky navození optimálního pH gel minimalizuje riziko rozvoje zánětu. Naopak dodává ráně vlhkost (princip tzv. vlhkého hojení), takže se nevytváří žádný strup, vznikající jizva bude menší a méně nápadná. Při okamžitém použití bezprostředně po poranění vzniku jizvy zabraňuje zcela.

Aplikace

Aplikace: HemaGel První pomoc obsahuje Hemagel 5 g, který se aplikuje na ránu ve velmi tenkém filmu s mírným přesahem na zdravou pokožku a následně se překryje přiloženou fólií. Fóie slouží k rychlému a správnému krytí rány na dobu nezbytně nutnou. Proto doporučujeme krýt ránu fólií max 6 hodin. Následně fólii odstranit, ránu omýt pod tekoucí vodou. Podle stavu rány po hygieně opět aplikovat Hemagel a postupovat podle obecných doporučení (krytí mastným tylem a sekundárním krytím). Pokud nehrozí setření Hemagelu z rány, může zůstat bez krytí.

Mechanismus účinku HemaGelu

Novinky
Hemagel pomůže při léčbě akné

Hemagel pomůže při léčbě akné

Zanícená místa a jizvičky se neobjevují pouze po...

Odřeniny a škrábance zahojí nejrychleji Hemagel

Odřeniny a škrábance zahojí nejrychleji Hemagel

Povrchové ranky, mezi něž patří škrábance a...

Když sezení bolí… aneb Jak si poradit s anální fisurou

Když sezení bolí… aneb Jak si poradit s anální fisurou

I přes bolest a případné krvácení jdeme s tímto...